Powierzchnie zakrzywione

W jaki sposób można okleić powierzchnie zakrzywione?

12 grudnia 2019

Rozwiązanie na nierówne powierzchnie

Na rynku pojawiły się rozwiązania, które można zastosować do krzywych powierzchni. Etykiety do drukarek z odpowiednim klejem są receptą na tę problematyczną sytuację. Klej ten jest sporządzony na bazie wody. Jest opracowany zgodnie z wymogami obowiązującymi w przemyśle farmaceutycznym. Właśnie w tej branży wydaje się najbardziej potrzebny. Spełnienie tych restrykcji zapewniają odpowiednie właściwości przylegania.

Właściwości kleju przylegające do krzywizn

Substancja zastosowana w przypadku tych etykiet pozwala na trwałe przyleganie zwłaszcza do powierzchni szklanych, polietylenowych i polipropylenowych. Warto zaznaczyć, że rozwiązanie to może być stosowane przy procesach sterylizacji. Klej posiada wszelkie niezbędne certyfikaty, które zezwalają na etykietowanie żywności suchej, wilgotnej i niezawierającej tłuszczu. To niezastąpione rozwiązanie w przypadku powierzchni walcowatych czy zaokrąglonych.

Jakie przedmioty można okleić?

Użytkownicy oklejają tymi etykietami probówki oraz inne narzędzia stosowane w laboratoriach. Zastosowany klej sprawdza się, ponieważ posiada doskonałą przejrzystość oraz odporność na wpływ wody i chemikaliów. Etykietowanie zachowuje trwałość nawet w minimum -40 stopniach oraz maksymalnie w 100 stopniach. Jak można zauważyć, etykiety do drukarek z tym klejem potrafią sprawdzić się w naprawdę ekstremalnych warunkach. Rozwiązanie to nie należy do najtańszych, lecz po zakupie można mieć pewność o jego niezawodności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *