Etykiety samoprzylepne Naklejki

W jaki sposób stosować etykiety na oszronione powierzchnie?

18 maja 2019

Zastosowanie w przypadku trudnych warunków

Etykiety do drukarek na oszronione powierzchnie zawierają specjalny klej. Nie ulega on osłabieniu, a poza tym poradzi sobie z każdą powierzchnią, na której może znajdować się delikatna warstwa szronu. Wykorzystywane są głównie w przemyśle spożywczym wraz z produktami przechowywanymi w warunkach niskich temperatur, także tymi poniżej 0°C. Klej posiada właściwości o znacznie lepszej przylepności do powierzchni wilgotnej.

Na co naklejać etykiety przeciwdziałające szronowi?

Tego rodzaju etykiety do drukarek nakleja się bardzo często na materiałach specjalnych, opakowaniach giętkich czy używanych w niskich temperaturach i wysokiej wilgotności. Dokonując zakupu warto nabyć rolki z materiałem papierowym termicznym, droższym odpornym na zarysowania. Ta powierzchnia jest odporna na wyższą wilgotność. Z racji wysokich cen za jedną rolkę często są zastępowane foliami PP. Etykiety do drukarek odporne na oszronioną powierzchnię wyróżniają się zwiększoną trwałością.

Żywotność etykiet

W przypadku etykiet termicznych można wspomnieć o ich żywotności. Nie odznaczają się przesadną długością istnienia, gdyż wytworzona bariera przeciw tłuszczom oraz wilgoci przeznaczona jest do aplikowania na towary. Do konkretnego zastosowania etykiet do naklejania na powierzchniach oszronionych  należy wymienić wszelkiego rodzaju folie, worki foliowe oraz opakowania do przechowywania żywności. Branża spożywcza najczęściej sięga po ten rodzaj obszaru do wykonania nadruku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *